Wyciągi narciarskie

Laworta

To największy i jedyny w Bieszczadach wyciąg krzesełkowy.  Główna trasa stoku posiada homologację „FIS”. Stok jest oświetlony i sztucznie śnieżony. Stacja oferuje wypożyczalnie i serwis sprzętu.
Laworta posiada trzy wyciągi:

  • krzesełkowy o długości 1300 metrów – zdolność przewozowa: 1200 osób/h
  • orczykowy o długości 1250 metrów – zdolność przewozowa: 1100 osób/h
  • orczykowy o długości 300 metrów (dla początkujących) – zdolność przewozowa: 350 osób/h

Główna trasa o długości 1250 metrów posiada homologację „FIS” na slalom i slalom gigant. Różnica wzniesień wynosi 256 metrów.
Stoki są oświetlone, sztucznie śnieżone i ratrakowane. Stoki zabezpieczane są przez ratowników bieszczadzkiej grupy GOPR. Do dyspozycji narciarzy  wypożyczalnia i serwis sprzętu.

Gromadzyń

Stacja Narciarska „Gromadzyń” posiada dwa 2-osobowe wyciągi orczykowe o długości 700 metrów. Jeden wyciąg talerzykowy o długości 300 metrów i wyciąg mały o długości 200 metrów.
Na stoku znajdują się trzy trasy:

  • trasa I   – 750 m – posiada homologację „FIS” na slalom
  • trasa II  – 800 m
  • trasa III – 900 m

różnica wzniesień 164 metry.
Trasy są oświetlone, sztucznie śnieżone i ratrakowane.  Stacja  posiada wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz szkołę narciarską X-Scream. Stoki zabezpieczane są przez ratowników bieszczadzkiej grupy GOPR i PCK.


Weremień Lesko-ski

Wyciąg składa się z dwóch biegnących równolegle nitek o łącznej długości 1430m (trasa 1 – 680m, trasa 2 – 750m), z których każda może obsłużyć do 750 narciarzy na godzinę. Stok, na którym położone są wyciągi jest oświetlany, sztucznie naśnieżany i przygotowywany ratrakiem. Idealny dla rodzin z dziećmi.

Karlików

To dwie szerokie, bezpieczne trasy o długości 1200m każda, przygotowywane przez 2 ratraki. Jeden ze stoków jest sztucznie oświetlany.
Do dyspozycji narciarzy są 2 wyciągi orczykowe o zdolności przewozowej 2000os./h, a także wyciąg o długości 150m z myślą o dzieciach i początkujących narciarzach.
Posiadamy system sztucznego dośnieżania stoków, który pozwoli nam przy mroźnej, suchej zimie zapewnić dobre warunki na trasach.